Dekarz praca w Holandii 0
Wynagrodzenie 15GBP
Dodano 2021-09-28 12:50
Koniec 2021-10-28 12:50
Poszukujemy dekarzy wszystkich rodzajów pokryć dachowych do Holandii

Wymagania:
-Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie konwersacyjnym;
-Posiadanie prawa jazdy, posiadanie samochodu jest dodatkowym atutem;
-Zdolność do pracy na wysokości;
-Umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie;
-Doświadczenie zawodowe w kraju lub za granicą (doświadczenie w Holandii będzie dodatkowym atutem)

Warunki:
-Praca w pełnym wymiarze godzin, 40 godzin tygodniowo.
-Podpisana i zadeklarowana umowa o pracę w Holandii;
-Urlop prawny opłacany przez firmę;
-Ubezpieczenie medyczne zapewnione przez firmę;
-Możliwość pracy w nadgodzinach przy większości projektów;
-Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym;
-Wynagrodzenie wypłacane co tydzień, do negocjacji na rozmowie kwalifikacyjnej.

Obowiązki:
Montaż dachów o dowolnym kształcie (łupek kamienny, dachówka, blacha, strzecha, papa termozgrzewalna itp.)

Więcej szczegółów: +31623 205 972
joanna@worxx.nl
Komentarze i oferty
Złóż ofertę lub dodaj komentarz

GBP