Oferta pracy dla monterów kadłubów i spawaczy w Szkocji
Dodano 2021-06-10 16:20
Koniec 2021-07-10 16:20
Pracodawca:
EPT Marine & Offshore Ltd

Stanowiska:
Monter kadłubów

Opis stanowiska: Do pracy w stoczni w Szkocji poszukujemy monterów kadłubowych ze statusem Pre-settled lub osób, które pracowały w UK przed 31 grudnia 2020 i posiadają numer NIN. Aplikacje proszę wysyłać na adres s.chojecki@etpartners.pl Sławomir tel +48 798 355 488, Marcin 07884385622

Wymagania: 3-letnie doświadczenie w zawodzie, wysoka precyzja w wykonaniu, zdolność do pracy w zespole, wysoka motywacja do pracy, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac, znajomość języka angielskiego (przynajmniej podstawowa)

Spawacz MAG 136, 111, 141

Opis stanowiska: Do pracy w stoczni w Szkocji poszukujemy spawaczy 136,111, 141 ze statusem Pre-settled lub osób, które pracowały w UK przed 31 grudnia 2020 i posiadają numer NIN. Aplikacje proszę wysłać na adres s.chojecki@etpartners.pl Sławomir tel +48 798 355 488, Marcin 07884385622

Wymagania: 3-letnie doświadczenie w pracach spawalniczych, wysoka precyzja w spawaniu, zdolność pracy w zespole, wysoka motywacja do pracy, niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac spawalniczych, znajomość języka angielskiego (przynajmniej podstawowa)

Oferujemy:

Umowę o prace na warunkach angielskich, atrakcyjne wynagrodzenie, angielskie ubezpieczenie, 84h/tygodniowo, praca w systemie rotacyjnym, dodatki za przepracowane niedziele i święta, możliwość długofalowej współpracy, gwarantujemy zakwaterowanie i przejazd

Kraj: Wielka Brytania

Komentarze i oferty