×Informacja! To ogłoszenie jest zakończone.
PRACA HYDRAULIK (GAS SAFE REGISTERED PLUMBER) 0
Dodano 2018-10-22 11:08
Koniec 2019-01-20 11:08
Buildeo to dynamicznie rozwijająca się firma budowlana, która w ciągu ostatnich lat zgromadziła szerokie portolio klientów w całej Wielkiej Brytanii. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy wykwalifkowanego hydraulika z uprawnieniami gazowymi z minimum dwuletnim doświadczeniem. Prace odbywają się w obiektach komercyjnych.

Opis stanowiska:

Montaż instalacji wodnych oraz gazowych

Wykonywanie prac związanych z przebudową sieci gazowych

Instalacja urządzeń komercyjnych w restauracjach i w hotelach

Wymagania:

Uprawnienia gazowe (Gas Safe Registered)

Wykształcenie zawodowe lub techniczne kierunkowe

Staż pracy minimum 2 lata na stanowisku hydraulika

Komunikatywność

Dyspozycyjność

Gotowość do podnoszenia swoich kwalifkacji

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

Własne narzędzia

Mile widziane:

Prawo jazdy kat. B

Aktualna karta CSCS

Oferujemy:

Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Możliwość podnoszenia kwalifkacji zawodowych

Dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii stosowanych w sektorze

komercyjnym

Pojazd firmowy (tylko do użytku służbowego)

Przyjazną atmosferę pracy

Benefity pozapłacowe

Rodzaj pracy:

Pełny etat

Wynagrodzenie do uzgodnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV na adres:

katarzyna@buildeo.co.uk
Komentarze i oferty