×Informacja! To ogłoszenie jest zakończone.
Praca w Irlandii
Wynagrodzenie 10GBP
Dodano 2021-05-19 08:21
Koniec 2021-06-18 08:21
MCK Global are recruiting General Construction Labourers for one of Ireland's most successful precast concrete construction companies. The role will suit individuals who are seeking long-term and stable employment, and who are interested in relocating to Ireland.

The role will be based at our client's manufacturing facilities on the west coast of Ireland. The location of our client is ideal for individuals who enjoy living in a city with vibrant nightlife, while also appreciating cultural festivals and outdoor activities.

Suitable candidates will be involved in the following duties:
• General up-keep of the facilities
• Concrete finishing
• Maintenance & Cleaning of machines

Skills/ experience required are:

• Some experience of concrete finishing
• Some basic carpentry/shuttering/measuring/welding experience
Should a permanent position with an established company in Ireland be appealing, do send your CV to afrydrych@mck-global.com and we will be in touch with further details.

Expected start date: 01/06/2021

MCK Global rekrutuje pracownikow budownictwa ogolnego dla jednej z najbardziej udanych firm budowlanych z prefabrykatów w Irlandii. Rola ta będzie odpowiednia dla osób, które poszukują długoterminowego i stabilnego zatrudnienia i które są zainteresowane przeprowadzką do Irlandii.

Rola będzie opierać się na zakładach produkcyjnych naszego klienta na zachodnim wybrzeżu Irlandii. Lokalizacja naszego klienta jest idealna dla osób, które lubią mieszkać w mieście z tętniącym życiem nocnym, a jednocześnie doceniają festiwale kulturalne i zajęcia na świeżym powietrzu.

Odpowiedni kandydaci będą zaangażowani w następujące obowiązki:
• Ogólne utrzymanie obiektów
• Wykańczanie betonu
• Konserwacja i czyszczenie maszyn

Wymagane umiejętności/doświadczenie to:
• Pewne doświadczenie wykańczania betonu
• Niektóre podstawowe doświadczenie stolarskie / szalunkowe / pomiarowe / spawalnicze
• Znajomosc jezyka angielskiego

Jeśli stałe stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji w Irlandii będzie atrakcyjne, wyślij swoje CV do afrydrych@mck-global.com a my skontaktujemy się z dalszymi szczegółami.

Przewidywalna data rozpoczecia: 01/06/2021
Komentarze i oferty